Volné pracovní místo  Administrativní pracovník/ce

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Společnost MEKR'S je největším distributorem spojovacího materiálu v ČR, SK. Naše dobré jméno je podloženo dlouholetou prací na budování společnosti, založené na poctivém a seriózním jednání se zákazníky. Společnost má vybudovanou vlastní síť regionálních prodejců a našich služeb využívají významní obchodní partneři ve strojírenství, elektrotechnice, hutnictví a automobilového průmyslu. MEKR'S je společnost světového formátu, která dává lidem příležitost.

Nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Administrativní pracovník/ce

Místo pracoviště: MEKR´S, s.r.o., Regnerova 1101, Úpice

Co Vás čeká:

  • administrativní činnost
  • tvoření objednávek, poptávek, nabídek
  • zákaznický servis
  • práce s excelovými soubory
  • zadávání dat do interního systému

Požadujeme

  • minimálně SŠ s maturitou
  • pozice je vhodná i pro absolventy
  • aktivní znalost AJ, jiný jazyk výhodou
  • znalost práce na PC, Excel, Word – v pokročilé formě
  • časová flexibilita
  • zodpovědnost, pozitivní a pracovitá osobnost
  • samostatnost, přirozená inteligence

Nabízíme

  • zaměstnání na HPP
  • nástupní mzda 30 000,- Kč
  • možnost dalšího profesního růstu
  • technické a obchodní zaškolení
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Nástup: Ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím posílejte své nabídky včetně strukturovaného životopisu. Děkujeme!